Заповнення швів піском з подачею води при механізованому укладанні дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Завершальний етап механізованого укладання дорожньої бруківки – заповнення швів піском з подачею води. Наша компанія з відповідальністю ставиться до виконання робіт на кожному з етапів. Заповнення швів піском гарантує довговічний результат, більшу щільність та міцність дорожнього покриття, що особливо важливо на підприємствах та комерційних об’єктах. За допомогою спеціального обладнання процедура заповнення швів не займає багато часу, що дозволяє суттєво зекономити, зменшити кількість ручної праці. Заповнення швів відбувається з додаванням води, що дозволяє швидко очистити поверхню від залишків піску. Ми гарантуємо якісний та довговічний результат праці.

Особливості заповнення швів піском з подачею води

Просте та зручне заповнення щілин при механізованому укладанні тротуарної плитки можливо за допомогою спеціальної машинки. Заповнення відбувається з подачею води, що значно спрощує процедуру. Серед ключових особливостей даної процедури варто звернути увагу на такі:

  • Мінімальні зусилля оператора – більша частина роботи відбувається за допомогою спеціальних щіток, що постійно повертаються, забезпечуючи заповнення навіть найбільш непомітних щілин.
  • Висока жорсткість робочих щіток гарантує стовідсоткове потрапляння піску для заповнення щілин між тротуарною плиткою.
  • Висока швидкість обробки великої території, з чим може справитись один оператор – не потрібно наймати велику бригаду робітників. Це також дозволяє зекономити немало грошей.
  • Компактність та маневреність обладнання гарантують обробку території навіть в найбільш важкодоступних місцях.

Чому варто звернутись до професіоналів?

Наша компанія IOLIT пропонує послугу механізованого укладання дорожньої бруківки. У нас працюють виключно досвідчені спеціалісти, які мають всі необхідні знання та навички з механізованого укладання тротуарної плитки. Ми виконуємо повний цикл робіт – від проектування до здачі об’єкта в експлуатацію. Ми гарантуємо оперативність виконання робіт будь-якої складності та приємне ціноутворення. Для консультації звертайтесь за контактними даними на сайті.

Зателефонуємо Вам: