Встановлення бордюрів, люків, водостоків при механізованому укладанні дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Наша компанія займається механізованим укладанням дорожньої бруківки, забезпечуючи всі необхідні етапи роботи – від проектування та індивідуального планування до введення в експлуатацію. Ми працюємо виключно на підприємствах і комерційних об’єктах, виконуючи роботи будь-якої складності. Серед основних етапів робіт – встановлення бордюрів, люків, водостоків. Ми автоматизували всі процеси, що дозволило нам пришвидшити терміни виконання робіт. Серед наших переваг – висока швидкість та якість роботи, результативність та наявність офіційної гарантії. Це гарна можливість для кожного нашого клієнта отримати якісне обслуговування за розумні гроші.

Встановлення бордюрів, люків, водостоків

Наша компанія займається встановленням бордюрів, люків та водостоків для облаштування території конкретного підприємства чи комерційного об’єкта. Використання даних установок необхідно за такими причинами:

  • відвід зайвої води з території підприємства – наявність води може негативно вплинути на якість покриття, призвести до обвалів та руйнування верхніх шарів, саме тому потрібно попіклуватись про встановлення водостоків;
  • за допомогою бордюрів виділяються різні ділянки території, що дозволяє оптимізувати процес механізованого укладання тротуарної плитки;
  • люки – необхідні елементи, що використовуються для забезпечення доступу до підземних комунікацій, а також забезпечують безпеку переміщення службового транспорту та персоналу закладу.

Ми допоможемо підібрати виключно високоякісні комплектуючі, що відповідають всім стандартним нормам і потребам, а також забезпечують оптимальну функціональність території підприємства.

Встановлення бордюрів, люків, водостоків виконується відповідно до стандартних вимог. При цьому ми використовуємо спеціальну техніку, яка дозволяє значно знизити людський фактор у процесі виконання робіт, мінімізувати можливі помилки, а також подовжити експлуатаційний період покриття. Усі вироби зроблені з високоякісних матеріалів, що витримують великі навантаження незалежно від умов використання.

Переваги нашої компанії

Наша компанія працює на ринку механізованого укладання дорожньої бруківки вже більше 20 років. За цей період ми розробили багато ефективних рішень, що дозволили автоматизувати більшу частину процесів, прискорити терміни виконання робіт та підвищити якість. Ми використовуємо у процесі роботи сучасне обладнання, а працівники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Щоб отримати консультацію чи скористатись послугою, залиште контактні дані на сайті – ми допоможемо вам підібрати оптимальне рішення.

Зателефонуємо Вам: