Влаштування вирівнюючого шару лазерним планувальником при механізованому укладанні дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Наша компанія займається механізованим укладанням дорожньої бруківки на підприємствах та комерційних об’єктах. Використання сучасних технічних засобів дозволило значно знизити кількість ручної праці та прискорити строки виконання робіт будь-якої складності. Для влаштування вирівнюючого шару ми використовуємо спеціальний лазерний планувальник – це такий пристрій, який встановлюється у якості підвісного обладнання. З його допомогою забезпечується безпечна та швидка робота з вирівнювання ґрунту. Пристрій можна легко адаптувати під будь-які умови використання, що дозволяє нам реалізувати побажання наших замовників.

Особливості використання лазерного планувальника

Лазерний планувальник – це необхідне обладнання для облаштування вирівнюючого шару при механізованому укладанні дорожньої бруківки. Через використання даної техніки досягається точне налаштування висоти та розташування шару ґрунту. Багаточисельні датчики фіксують лінії, край бордюру та висоту розташування вирівнюючого шару. Повна автоматизація даної процедури – наша основна перевага. Вся робота може виконуватись невеличкою бригадою операторів, що дозволяє знизити витрати на обслуговування штату.

Серед переваг та особливостей лазерного планувальника для облаштування вирівнюючого шару ґрунту варто звернути увагу на такі:

  • Можливість використання разом з різною технікою. Лазерний планувальник легко встановлюється на навантажувачі та інше обладнання.
  • Для налаштування та управління достатньо одного оператора, що дозволяє суттєво зекономити. Простий процес управління – наші спеціалісти регулярно проходять навчання, тому можуть забезпечити швидке виконання поставленої задачі.
  • Велика швидкість та якість виконання робіт через механізацію та автоматизацію всіх процесів.
  • Компактна конструкція, що дозволяє використовувати її в будь-яких умовах.
  • Наявність багаточисельних датчиків, які фіксують необхідні дані у процесі виконання робіт.

Лазерний планувальник – це необхідне обладнання при облаштуванні вирівнюючого шару. Він дозволяє отримати оптимальний результат, вирівняти поверхню, підготувати її для подальшого укладання бруківки чи тротуарної плитки.

У чому переваги послуг нашої компанії?

Наша компанія працює вже понад 20 років у сфері механізованого укладання тротуарної плитки. Саме тому ми можемо гарантувати вам результати та якість. У нас працюють виключно досвідчені майстри, які регулярно проходять навчання новим методам та технологіям. Для отримання консультації чи замовлення послуги звертайтесь за контактним номером або залишайте свої контакти – ми передзвонимо для уточнення всіх подробиць.

Зателефонуємо Вам: