Влаштування основи із щебню з пошаровим ущільненням при механізованому укладанні дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Влаштування основи із щебню з пошаровим ущільненням при механізованому укладанні дорожньої бруківки – один з основних етапів виконання робіт при укладання тротуарної плитки, який необхідний для забезпечення якісного та довговічного результату. Наша компанія виконує високоякісне обслуговування, дотримується стандартних норм та використовує сучасне обладнання. Автоматизація всіх процесів – одна з наших переваг, що дозволяє суттєво скоротити час роботи, підвищити якість та результативність. Серед наших клієнтів – найбільші промислові підприємства та комерційній організації України.

Навіщо ущільнювати шар щебню?

Щебінь використовується при облаштуванні дорожнього покриття із тротуарної плитки. Від якості виконання етапу ущільнення щебню залежить щільність майбутнього покриття та його терміни використання. Перед ущільненням щебню ми обираємо тільки якісні матеріали, попередньо плануємо всі свої дії, що дозволяє досягти результату.

Ущільнення щебню – це один з ключових моментів. Тільки після цього можна приступати до наступних етапів виконання робіт. Серед особливостей даної процедури виділяють наступні:

  • Щебінь – матеріал, який отримується через дроблення, що дозоляє отримати йому вільну форму. Коли матеріал засипають, формуються пустоти, які знижують рівень супротиву перед навантаженнями.
  • Коли щебінь щільно прилягає, це значно знижує ризики руйнування дорожнього покриття. У результаті воно стає більш міцним та стійким до механічних пошкоджень.
  • Товщина ущільнюючого шару може бути різною в залежності від типу ґрунту, обраної тротуарної плитки та інших особливостей на місцевості, які були встановлені під час геодезичної зйомки та ретельного планування.

Для ущільнення шару з щебня ми використовуємо спеціальне вібраційне обладнання, що дозволяє значно спростити всю процедуру, підвищити якість результату, зменшити часові витрати. За допомогою техніки можна швидко виконати роботу на великій площі з мінімальними зусиллями. Уся техніка відповідає міжнародним стандартам, тому дозволяє швидко виконати ущільнення щебню.

У чому переваги наших послуг?

Наша компанія IOLIT займається механізованим укладанням дорожньої бруківки. Ми гарантуємо швидке виконання роботи будь-якої складності відповідно до стандартних вимог та потреб конкретного підприємства. Ми виконуємо ущільнення щебню з використанням сучасних технічних засобів, що дозволяє скоротити час на виконання складних задач. Для отримання консультації чи оформлення замовлення звертайтесь за контактними даними на сайті – ми допоможемо вам підібрати оптимальний варіант.

Зателефонуємо Вам: