Ущільнення ґрунту при механізованому укладанні дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Якість та довговічність тротуарної плитки залежить від того, наскільки якісно все було сплановано та підготовлено на початкових етапах робіт. Саме тому ми приділяємо особливу увагу кожному етапу виконання робіт при механізованому укладанні дорожньої бруківки. Головна умова якості укладання плитки – щільний, рівний та стійкий ґрунт. Ці умови необхідно підготувати з самого початку перед тим, як приступити до укладання покриття. Інакше такий результат не прослужить довго, а надійність гарантувати неможливо. При роботі на промислових та комерційних ділянках варто звертати увагу на багато факторів, щоб досягти результату.

Необхідність ущільнення ґрунту перед укладанням бруківки

На промислових підприємствах територія постійно перебуває під великим навантаженням, тому для покриття необхідно використовувати надійні та довговічні матеріали. При цьому не варто забувати і про ретельну підготовку – ми піклуємося про результат, тому гарантуємо для своїх клієнтів якісну роботу на кожному етапі. Особливу увагу ми приділяємо підготовці, що дозволяє уникнути помилок, підвищити міцність покриття та його строки служби.

Варто пам’ятати, що ґрунт – це ціла система, яка складається с піску, коріння рослин, а також вологи. Вона може бути в будь-якому співвідношенні в землі. Чим більше вологи в гранті, тим більш він чутливий до сезонних змін. Розширення вологи в ґрунті призводить до його зміщення. Багато недобросовісних підрядників не звертають уваги на цей фактор, що приводить до швидкого руйнування покриття. Саме тому важливо ущільнити ґрунт при механізованому укладанні тротуарної плитки. Суть роботи полягає у наступному?

  • для ущільнення ґрунту за допомогою спеціального обладнання наносять удари – через це окремі частини ґрунту щільніше розташовуються один відносно іншого;
  • ущільнення дозволяє підготувати поверхню для подальших маніпуляцій – укладання підкладки з щебню чи піску, а також тротуарної плитки.

Для роботи ми використовуємо спеціальну техніку, що дозволяє автоматизувати всі процесі, спростити виконання роботи на великих ділянках. Під час ущільнення ґрунту на поверхню здійснюють поступові удари за допомогою віброплити та іншого допоміжного обладнання. Після цього можна вже працювати з вирівняним ґрунтом.

Особливості та переваги наших послуг

Наша компанія IOLIT надає послуги з механізованого укладання тротуарної плитки. Ми маємо великий досвід та налагоджені робочі процеси, що дозволяє досягти результату в максимально стислі терміни. Ущільнення ґрунту – це один з ключових етапів, тому ми приділяємо йому велику увагу. З його допомогою укладання бруківки значно спрощується, а результат прослужить набагато довше. Для оформлення послуги звертайтесь за контактами на сайті або залиште контактні дані – ми передзвонимо для уточнення деталей.

Зателефонуємо Вам: