Проектування при механізованому укладанні дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Після проведення геодезичної зйомки на місцевості ми приступаємо до проектування при механізованому укладанні дорожньої бруківки. Це один з найважливіших етапів, тому що від нього залежить результат та терміни використання покриття. На промислових та комерційних об’єктах пред’являють особливі вимоги до дорожнього покриття. Це пов’язано з високою завантаженістю та необхідністю постійної роботи. Саме тому варто спроектувати та спланувати розташування тротуарної плитки на місцевості, врахувати можливі особливості та тонкощі відповідно до результатів геодезичної зйомки та побажань замовника. Такий підхід дозволяє суттєво прискорити виконання робіт, щоб ввести об’єкт в експлуатацію.

Особливості проектування

Проектування при механізованому укладанні тротуарної плитки – це один з найважливіших етапів. Він включає наступні дії:

  1. Планування ділянки. Для початку необхідно спланувати, яким чином на території буде виглядати бруківка. Необхідно при цьому враховувати розташування самого об’єкта, а також звернути особливу увагу на тип ґрунту, кут нахилу та інші нюанси. Для цього наші спеціалісти проводять геодезичне дослідження за допомогою спеціального обладнання. 
  2. Вибір матеріалів. Тротуарна плитка – ідеальний варіант дорожнього покриття для промислових та комерційних об’єктів. Такий матеріал не потребує особливого догляду, а при навантаженні він не втрачає своєї надійності. При цьому бруківка вирізняється екологічністю та безпекою до оточуючого середовища.
  3. Плитка. При виборі варто також звернути увагу на товщину та вид плитки. Ми допоможемо підібрати ідеальне рішення в залежності від того, на якому об’єкті планується укладати плитку.

Механізоване укладання тротуарної плитки – це процес, що дозволяє значно прискорити введення об’єкта до експлуатації. При плануванні варто також забезпечити місце для стоків води, розрахувати розміри бруківки та її розташування на місцевості таким чином, щоб обробити всю територію. Наші спеціалісти враховують всі тонкощі, що дозволяє отримати результат у найкоротший час.

Переваги наших послуг

Наша компанія IOLIT здійснює механізоване укладання тротуарної плитки вже більше 20 років. Це дозволяє швидко отримати результати, що відповідають стандартам якості. Планування – це один з основних етапів, якому ми приділяємо увагу. Ми готові допомогти кожному клієнту розробити індивідуальний проект повністю безкоштовно. Ми гарантуємо високу якість робіт відповідно до всіх стандартів та доступні ціни. Звертайтесь по контактному номеру, щоб отримати консультацію та замовити послугу.

Зателефонуємо Вам: