Механізоване укладання дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Процес укладання дорожньої бруківки достатньо непростий – особливо це помітно при роботі на великих територіях. Саме тому для автоматизації та спрощення всіх процесів наша компанія виконує механізоване укладання дорожньої бруківки на промислових та комерційних об’єктах. Це суттєво полегшує умови праці для наших майстрів, а також дозволяє досягти необхідного результату в максимально короткі терміни. Ми використовуємо виключно сучасне обладнання, що дозволяє укласти міцне та довговічне полотно. Одна машина здатна замінити бригаду з тридцяти людей, пришвидшити операції з укладання тротуарної плитки.

Особливості механізованого укладання дорожньої бруківки

У процесі роботи ми використовуємо сучасну механізовану техніку, що дозволяє мінімізувати втручання людини у процес, спростити укладання бруківки на великій території. Машина для укладання тротуарної плитки здатна замінити цілу бригаду працівників, зменшити кількість помилок, пов’язаних з людським фактором. Таке обладнання має особливу структуру. Воно складається платформи, на якій знаходиться запас бруківки, що поступає до завантажувального бункера. З двох сторін платформи розташовуються направляючі лінії, які контролюють точність на стиках плитки.

Спеціальний датчик на машині для укладання плитки відповідає за контроль та траєкторією руху дорожнього полотна, що знижує ризики нерівного укладання бруківки. Центр ваги розташовується посередині, що забезпечує стабільне розташування машини. Серед основних переваг механізованого укладання дорожньої бруківки:

  • високий рівень продуктивності – обробити територію можна за відносно короткі терміни;
  • суттєва економія часових та грошових витрат – не потрібно наймати велику бригаду робітників;
  • маневреність та можливість укладання плитки навіть у важкодоступних місцях;
  • можливість використовувати додаткові опції;
  • мінімальні ризики дефектів.

Автоматичне укладання дорожньої бруківки – це професійний процес, що надає можливість досягти високої якості результату. У нашій компанії працюють виключно кваліфіковані робітники, які швидко виконають завдання будь-якої складності.

Чому варто звернутись до нашої компанії?

Наша компанія IOLIT займається механізованим укладанням тротуарної плитки вже протягом двадцяти років. За цей період ми розробили багато ефективних рішень, автоматизували всі можливі процеси, щоб знизити ризики браку. Серед наших клієнтів – найбільші компанії України. Нам довіряють за якість, оперативність оптимальне ціноутворення. Для консультації та оформлення замовлення звертайтесь за контактами на сайті. Ми допоможемо вам виконати проект будь-якої складності.

Зателефонуємо Вам: