Механізоване укладання дорожньої бруківки (тротуарної плитки) на заводах і фабриках

Компанія IOLIT здійснює укладання дорожньої бруківки на заводах і фабриках уже протягом 20 років. За цей період було виконано безліч успішних проектів на різноманітних промислових об’єктах. У нас працюють виключно досвідчені майстри, які мають великий досвід у сфері укладання тротуарної плитки. Вони регулярно проходять навчання, що дозволяє використовувати сучасні технологічні рішення для оптимізації всіх процесів. Ми пропонуємо замовникам високоякісне обслуговування та результат в оптимальні терміни.

Особливості механізованого укладання дорожньої бруківки на Заводах і Фабриках

Можливість укладання товстої бруківки на території – це гарна та вигідна альтернатива асфальтуванню території. З цією метою використовуються спеціальні механізовані установки. Автоматизоване обладнання дозволяє значно спростити всю процедуру, скоротити процес мощення, знизити витрати на транспортування та використання ручної праці. Такий підхід дозволяє зекономити цінний час, що особливо критично для великих промислових об’єктів.

Укладання тротуарної плитки механізованим способом використовується для облаштування території заводів і фабрик. Такі місця не потребують художнього чи фігурного укладання плитки, тому можна використовувати спеціальну техніку, що значно скорочує час на виконання всіх дій. Товщина бруківки, яка укладається за допомогою машини, адаптована під вагу габаритного транспорту. Вона відповідає усім стандартам якості та надійності, що дозволяє витримувати великі навантаження протягом довготривалого періоду.

Процедура укладки тротуарної плитки включає наступні етапи:

  1. Транспортування до місця мощення. Для транспортування використовується спеціальний вантажний транспорт. При цьому варто зберігати такі умови, щоб не пошкодити бруківку.
  2. Укладання. Бетонні елементи розміщуються рядами таким чином, щоб між ними було мало простору. Простір, що залишився, не варто обробляти – через нього проходять дощові та талі води. За щільність прилягання блоків відповідають спеціальні затиски.

На останньому етапі полотно вирівнюється для того, щоб забезпечити зручну експлуатацію майданчика.

Переваги наших послуг

Наша компанія здійснює укладання дорожньої бруківки на території заводів і фабрик. Ми пропонуємо високу якість виконання послуг, оптимальні терміни та доступні ціни. У своїй роботі ми використовуємо виключно спеціалізовану техніку, що дозволяє прискорити процес. Результат ви отримаєте в найкоротші терміни. Звертайтесь до нас, щоб замовити послугу механізованого укладання дорожньої бруківки на заводах і фабриках.

Зателефонуємо Вам: