Механізоване укладання дорожньої бруківки (тротуарної плитки) на Сільськогосподарських об’єктах

Наша компанія IOLIT – лідер на українському ринку серед компаній, які здійснюють механізоване укладання дорожньої бруківки на сільськогосподарських об’єктах. Ми маємо великий досвід виконання робіт будь-якої складності по індивідуальним проектам, тому зможемо реалізувати будь-які ваші побажання. Наші працівники мають великий досвід роботи – вони регулярно проходять підвищення кваліфікації та навчання, що дозволяє їм користуватись сучасними технічними засобами для виконання робіт. Механізоване укладання тротуарної плитки – це гарна можливість знизити кількість ручної праці та мінімізувати витрати.

Етапи механізованого укладання дорожньої бруківки

Метод механізованого укладання дорожньої бруківки на сільськогосподарських об’єктах останнім часом став більш популярним через високу ефективність та максимально короткі терміни реалізації проектів різноманітної складності. За допомогою даного методу можна швидко та правильно розрахувати особливості розміщення плитки на місцевості, що знижує ризики просідання та розмочування покриття при негативній дії кліматичних умов.

Механізоване укладання плитки дозволяє правильно спланувати розміщення всіх конструкційних елементів на території, зекономити час, а також підвищити якість виконання у цілому. Процес укладання дорожньої бруківки виглядає таким чином:

  1. Спочатку підготовлюється основа для укладання бруківки. Для цього необхідно повністю вирівняти поверхню ґрунту.
  2. Для виконання укладення плитки використовується спеціальне обладнання. Спочатку бруківка поміщається в прийомну камеру трактора. Далі тротуарна плитка вкладається на стрічку, яка плавно опускає покриття на підготовлену поверхню.

Такий процес називають циклічним. Тротуарна плитка за допомогою механізованого обладнання укладається значно швидше, що дозволяє обробити великі площі сільськогосподарських об’єктів в максимально короткі терміни.

При завершенні укладання проводиться утрамбування покриття. Для цього також використовується спеціальна техніка, що дозволяє максимально автоматизувати всі можливі процеси.

Особливості та переваги наших послуг

Наша компанія пропонує послуги механізованого укладання дорожньої бруківки на сільськогосподарських об’єктах. Ми використовуємо в роботі сучасні технічні рішення. Серед переваг наших послуг:

  • гарантія якості покриття – більше 5 років;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • безкоштовна розробка проекту будь-якої складності;
  • допомога у виборі бруківки для укладання;
  • використання якісної техніки;
  • виконання всіх термінів за договором.

Ми гарантуємо високу якість виконання всіх робіт. Щоб отримати консультацію чи замовити послуг, скористайтесь нашим сайтом. Залиште контактні дані – наш менеджер зателефонує для уточнення всіх деталей.

Зателефонуємо Вам: