Механізоване укладання дорожньої бруківки (тротуарної плитки) на морських та річкових портах

Для облаштування морських та річкових портів рекомендується використовувати виключно якісні та надійні матеріали. Наша компанія IOLIT пропонує механізоване укладання дорожньої бруківки на морських та річкових портах. Це унікальна можливість облаштувати територію згідно з усіма потребами, забезпечивши зручний проїзд для транспорту. У своїй роботі ми використовуємо надійні матеріали – для кожного клієнта підбираємо бруківку відповідно до індивідуальних побажань. У нас є вся необхідна спецтехніка для виконання проектів будь-якої складності – ми швидко виконаємо роботу, що дозволить запустити об’єкт в експлуатацію у встановлені строки.

Особливості механізованого укладання дорожньої бруківки

Механізоване укладання тротуарної плитки – це сучасна технологія, що постійно розвивається. Такий спосіб виконання дорожніх робіт є більш вигідним та простим, тому що дозволяє обробити велику територію за мінімальні терміни. Для виконання роботи використовується спецтехніка – різноманітні екскаватори, маніпулятори та інше оснащення. При виконанні укладання бруківки на території морських та річкових портів необхідно враховувати багато особливостей та правил. Процедура виглядає наступним чином:

  1. Спочатку підготовляється ґрунт для наступних етапів укладання. Для цього контур площі розмічують, встановлюють спеціальні маяки. При цьому враховуються кути території, схили, прив’язка до інших територій. Після цього підготовлюють основу для укладання плитки. Для цього використовують щебінь, пісок або інші суміші в залежності від особливостей ґрунту та бюджету.
  2. Встановлення бордюрних каменів. Це необхідно для того, щоб відгородити різні площі робочої території.
  3. Укладання плитки за допомогою спеціального маніпулятора з різними опціями. Це дозволяє укласти бруківку з високою швидкістю – більше 1 квадратного метра за 10 секунд.

Після укладання дорожньої бруківки покриття трамбують для того, щоб досягти максимального зчеплення з основою. В останній момент шви заповнюються спеціальною сумішшю з цементу та піску з наступною промивкою.

Чому варто звернутись до нашої компанії?

Наша компанія пропонує механізоване укладання тротуарної плитки в максимально короткі терміни. Серед наших переваг:

  • допомога з вибором матеріалів для облаштування території морських та річкових портів;
  • гарантія результату – більше 5 років;
  • використання сучасної техніки та оптимальних методів;
  • мінімізація ручної праці;
  • укладання офіціального договору.

Ви можете замовити послугу на нашому сайті. Звертайтесь за контактним номером – наші спеціалісти проконсультують вас, допоможуть обрати рішення за доступними цінами.

Зателефонуємо Вам: