Механізоване укладання дорожньої бруківки (тротуарної плитки) на гірничозбагачувальних комбінатах

Наша компанія IOLIT – лідер українського ринку з механізованого укладання дорожньої бруківки на гірничозбагачувальних комбінатах та інших промислових об’єктах. При працюємо у цьому напрямку вже більше 20 років. За цей період ми розробили ефективні рішення, механізували більшу частину процесів, що дозволило прискорити терміни виконання монтажних робіт на об’єктах з будь-якою площею. Ми пропонуємо доступну цінову політику, прозорі умови при укладанні договору, а також високу якість виконання. Ми надаємо всі гарантії, тому ви отримаєте тільки якісний результат.

Особливості укладання дорожньої бруківки на гірничозбагачувальних комбінатах

Механізоване укладання тротуарної плитки на гірничозбагачувальних комбінатах – це відносно новий напрям, який тільки розвивається. Ми постійно навчаємо своїх працівників для досягнення більшої якості обслуговування. Також ми активно поповнюємо власний автопарк техніки, що дозволяє виконувати всі роботи ще якісніше.

Укладання дорожньої бруківки на промисловому об’єкті – процес, який потребує враховувати багато правил та особливостей:

  • Необхідно правильно провести роботи з підготовки території. Для цього території розбивається на окремі ділянки за допомогою спеціальних маяків. При цьому також контролюються кути та переходи між різними ділянками.
  • Коли контур намічено, приступають до підготовки поверхні. Для цього її вирівнюють, укладають пісок чи щебінь в залежності від особливостей того чи іншого типу гранту.
  • Далі встановлюють бордрюрне каміння, яке необхідно для того, щоб розподілити територію.
  • Особливу увагу при виконанні робіт приділяють використовуваній техніці. Для укладання плитки використовується спеціальний маніпулятор, який оснащується додатковими опціями в залежності від специфіки конкретного випадку.

Після укладання плитки її необхідно ретельно утрамбувати, щоб зменшити кількість щілин між окремими блоками. Щоб мінімізувати щілини, використовується спеціальна цементна суміш.

Чому варто скористатись нашими послугами?

Механізоване укладання дорожньої бруківки на гірничозбагачувальних комбінатах нашими спеціалістами – це можливість зекономити час виконання робіт. Серед інших переваг наших послуг:

  • великий досвід роботи;
  • використання сучасних технологічних рішень;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта – розробка проекту безкоштовно;
  • гарантія результату протягом 5 років;
  • використання якісних матеріалів.

Механізоване укладання бруківки в нашій компанії – гарна можливість зекономити. Для своїх клієнтів ми пропонуємо тільки вигідні умови та ціни. Звертайтесь за контактним номером на сайті – наш менеджер проконсультує та допоможе з вибором умов співпраці.

Зателефонуємо Вам: