Механізоване укладання дорожньої бруківки (тротуарної плитки) на Елеваторах

Наша компанія IOLIT здійснює механізоване укладання дорожньої бруківки на елеваторах та інших промислових об’єктах. У нас працюють виключно досвідчені спеціалісти, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. У своїй роботі ми використовуємо сучасні технічні рішення, що дозволяє виконувати поставлені задачі в максимально короткі терміни. Ми мінімізуємо кількість ручної праці, що дозволяє досягти високого результату. Серед наших переваг – багатолітній досвід, що дозволяє допомогти кожному клієнту реалізувати проекти будь-якої складності.

Особливості укладання дорожньої бруківки та обладнання

Можливість укладання тротуарної плитки за допомогою спеціального обладнання – це найкраща можливість зекономити та облаштувати територію згідно з усіма вимогами. Це гарна альтернатива звичайному асфальту, який не може витримувати великі навантаження. Механізоване укладання бруківки дозволяє значно прискорити та спростити процес мощення – у результаті не потрібно витрачати багато зусиль чи ручну працю. Більша частина роботи виконується за допомогою спеціального обладнання.

Для укладання використовується спеціальна тротуарна плитка, що адаптована під велику вагу спецтехніки та габаритного транспорту. Як правило, техніка для укладання тротуарної плитки має таке оснащення:

  • гідравлічні грейфери – це блоки, які фіксуються за допомогою спеціальних затискачів;
  • внаслідок великого розміру задніх коліс, а також великого простору між нижньою частиною машини та землею, техніка гарно переміщається по нерівному рельєфу, укладаючи плитку на такій поверхні;
  • рульове управління вирізняється високою маневреністю та простим управлінням, що значно спрощує задачу водію.

Укладання бруківки за допомогою механізованої техніки – це гарна можливість зекономити цінний час, облаштувати територію елеватора в максимально короткі терміни. Плитка фіксується таким чином, щоб забезпечити гарне прилягання та кріплення одне до одного.

Переваги нашої компанії

Наша компанія здійснює механізоване укладення дорожньої бруківки на елеваторах уже протягом багатьох років. Серед переваг наших послуг:

  • великий досвід;
  • виключно кваліфіковані кадри;
  • індивідуальний підхід для кожного клієнта;
  • використання сучасної техніки;
  • оптимальні терміни виконання замовлення.

Ми гарантуємо високоякісний результат відповідність усім стандартам. Вам достатньо оформити замовлення на нашому сайті – ми проконсультуємо вас, допоможемо підібрати оптимальне рішення для облаштування території. Ми працюємо виключно за договором, тому гарантуємо якість виконання роботи будь-якої складності.

Зателефонуємо Вам: