Механізоване укладання дорожньої бруківки (тротуарної плитки) на автомобільних заправних станціях

Наша компанія IOLIT пропонує послугу механізованого укладання дорожньої бруківки на автомобільних заправних станціях за допомогою спеціального технічного обладнання. У своїй роботі ми використовуємо сучасні технологічні рішення та процеси, що допомагає суттєво прискорити укладання тротуарної плитки на території будь-якої площі. Наші спеціалісти мають великий досвід виконання відповідних робіт, що дозволяє знизити вірогідність помилок через людський фактор. За допомогою спеціалізованої техніки всі роботи проходять максимально швидко та з мінімальними витратами.

Процес механізованого укладання дорожньої бруківки

Механізоване укладання дорожньої бруківки – це гарне рішення для облаштування території автомобільної заправної станції. Такий підхід дозволяє підвищити ефективність та результативність – вже за короткі терміни територія буде готова для роботи. Серед основних переваг такого методу укладання – можливість використовувати товсту плитку від 6 до 14 сантиметрів в товщину, що особливо важливо для територій, які працюють в умовах високого навантаження. Таке рішення набагато дешевше у порівнянні за асфальтом.

Процес механізованого укладання бруківки виглядає наступним чином:

  1. Спочатку територія підготовлюється для укладання плитки. Всі нерівності вирівнюються.
  2. За допомогою спеціальної машини тротуарна плитка підбирається, підвозиться до конкретного місця та щільно вкладається поруч таким чином, щоб досягти достатньо щільного розташування.

Серед основних особливостей такого методу укладання тротуарної плитки – мінімізація ручної праці. Для виконання роботи не потребується велика кількість працівників. Обладнання може працювати з різними видами плитки, що теж є суттєвою перевагою.

Через конструктивні особливості техніки для укладання бруківки вплив на свіжу поверхню мінімальний – саме тому плитка не зміщується та не просідає. Плитка залишається цілою та неушкодженою.

Особливості та переваги наших послуг

Наша компанія пропонує механізоване укладання дорожньої бруківки на автомобільних заправних станціях. Серед наших переваг:

  • розробка індивідуального проекту для кожного клієнта повністю безкоштовна;
  • гарантія якості виконання всіх робіт – більше 5 років;
  • допомога з вибором якісної бруківки за вигідними цінами;
  • механізоване укладання бруківки за допомогою сучасного обладнання;
  • великий досвід робіт будь-якої складності.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та приємні ціни. Механізоване укладання тротуарної плитки дозволить суттєво зекономити. Звертайтесь до нас через сайт – ми допоможемо вам підібрати ідеальне рішення для облаштування заправної станції.

Зателефонуємо Вам: