Геодезична зйомка при механізованому укладанні дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Геодезична зйомка – це один з основних етапів при укладанні дорожньої бруківки. У процесі виконання роботи наші спеціалісти проводять комплексне дослідження території, що дозволяє прийняти рішення про використовувані матеріали та розташування тротуарної плитки на місцевості. Правильне дослідження та планування гарантують довговічний результат, високу якість виконання відповідно до всіх стандартних умов. Ми пропонуємо найкращі умови співробітництва для кожного клієнта.

Що включає геодезична зйомка?

Геодезична зйомка – це процес, який полягає у вимірюванні кутів та відстані на місцевості з метою подальшої обробки та встановлення дорожньої бруківки. Даний процес дозволяє відобразити на плані всі необхідні межі території об’єкту, врахувати основні комунікації та спорудження, що знаходяться під землею. У результаті проведення складається повноцінна карта місцевості, яка використовується у подальшому для виконання поставлених задач.

У ході проведення геодезичної зйомки ми використовуємо тільки сучасну техніку, щоб отримати найбільш достовірну інформацію про дану місцевість. Надається інформація про характер рельєфу території, розташування висот, наявність підземних комунікацій, особливості розташування будівель. За допомогою цих даних можна суттєво знизити можливі ризики у процесі укладання тротуарної плитки, а також підвищити якість та подовжити терміни використання.

Основна задача виконання геодезичних робіт – отримання точок координат на території об’єкту. Процедура включає в себе кілька основних кроків:

  1. Підготовка. На цьому етапі наші спеціалісти збирають всю необхідну інформацію про місцевість, вивчають її особливості, враховуючи технічне завдання та побажання замовника.
  2. Заміри. На цьому етапі за допомогою спеціального обладнання проводиться зйомка. При цьому наші спеціалісти опираються на основні нормативні документи та рекомендації.
  3. Обробка результатів. Усі результаті досліджень аналізуються, наносяться на карту, що дозволяє виділити спектр робіт для укладання бруківки.

Наші спеціалісти виконують геодезичну зйомку з урахуванням всіх вимог, що дозволяє підвищити якість та результативність під час механізованого укладання тротуарної плитки.

Чому варто звернутись до нашої компанії?

Наша компанія IOLIT займається механізованим укладанням бруківки з 2001 року. За цей період ми завершили багато успішних проектів, тому ми гарантуємо високу якість виконання робіт відповідно до всіх вимог замовника. Під час роботи ми використовуємо сучасні технічні засоби, що надає можливість отримати максимально точні результати, досягти високої якості в процесі укладання бруківки. Для консультації звертайтесь по контактному номеру на сайті.

Зателефонуємо Вам: