Армування основи георешіткою і геотекстилем при механізованому укладанні дорожньої бруківки (тротуарної плитки)

Армування основи георешіткою і геотекстилем при механізованому укладанні дорожньої бруківки – це один з ключових етапів робіт перед укладанням тротуарної плитки. Це необхідно для того, щоб уникнути можливих проблем з провалами ґрунту та порушенням цілісності покриття при дії високих навантажень, що особливо важливо при облаштуванні покриття на підприємствах та комерційних об’єктах. Щоб плитка не втратила своїх якостей та щільності, ми використовуємо геотекстиль та георешітку, що дозволяє зміцнити покриття, зробити його більш стійким та витривалим до механічних навантажень. 

Необхідність армування основи георешіткою і геотекстилем

Використання геотекстилю та георешітки при укладанні тротуарної плитки та бруківки зменшує можливі деформації дорожнього полотна навіть в умовах слабкого ґрунту. Дане захисне покриття дозволяє виділити окремі шари ґрунту від щебню та піску. Таке полотно не пропускає воду, що захищає внутрішні шари від розмивання, якщо рівень ґрунтових вод підвищується в окремі сезони. Використання георешітки і геотекстилю – це гарне рішення для того, щоб підвищити міцність дорожнього покриття.

Армування – процес, який потребує певних знань та умінь. Для початку наші майстри підготовлюють основу. Після цього виривають неглибоку траншею, уздовж якої укладають геотекстиль та георешітку. Зверху встановлюють подушку з щебню, а після цього – ще один шар армування. Далі ці шари покривають піском, після чого укладають саму плитку. Армування дозволяє досягти наступних результатів:

  • виключити вимивання піску ґрунтовими водами;
  • знизити ймовірність змішування різних шарів;
  • знизити витрати на будівництво та облаштування дорожнього покриття;
  • підвищити жорсткість, витривалість та міцність покриття;
  • знизити ризики просадки або провалів дорожнього покриття.

Геотекстиль – матеріал, який захищає всі шари від змішування, при цьому мінімізуються ризики вимивання ґрунту або просідання щебню. Використання георешітки та геотекстилю дозволяє підвищити якість покриття, зменшити кількість використовуваного піску, щебню.

Чому варто скористатись послугами професіоналів?

Наша компанія займається механізованим укладанням дорожньої бруківки згідно зі стандартними нормами. Ми використовуємо сучасне обладнання та методи, що дозволяють досягти довговічного та якісного результату. Армування основи – це один з ключових етапів, що гарантує високу якість на надійність майбутнього покриття. Щоб скористатись послугою чи отримати консультацію, достатньо залишити свої контактні дані на сайті – наш менеджер зателефонує вам, щоб відповісти на всі питання.

Зателефонуємо Вам: